12:34

N vil jeg ha tidenes strste konkurranse for dere! Premien er p hele 5000 kroner, og bestr av en stor goodiebag med alt en jente kan nske seg. Har satt sammen en perfekt sommergave som blant annet inneholder Victoria's Secret body mist, body lotion fra The Body Shop, en del sminke, solprodukter fra Hawaiaan Tropic, selvbruning, treningsfutteral, bag fra Odd Molly + en stor hrpakke med sjampo, balsam, hrkur og hrspray. I tillegg til mye mer, s en heldig vinner kan bare glede seg til motta alt dette!

Her kan du se noe av det som er i goodiebagen:




For vinne goodiebagen p du like facebooksiden min HER og dele dette innlegget p facebook - det gjr du ved trykke p "del"-knappen nederst i innlegget. Du m ogs huske skrive e-postadressen din i kommentarfeltet s jeg kan kontakte deg om du vinner. Vanskeligere er det ikke! Gleder meg til trekke en heldig vinner om to uker (9. juni). LYKKE TIL

Vinneren av to kinobilletter til Maleficent ble Kristine. Gratulerer! Du har ftt en mail.


Kategori: Blogg.               142 kommentarer



142 kommentarer

prinsessen

26.05.2014 kl.12:37

Jeg er med i konkurransen din, June <3

Carina Chanel

26.05.2014 kl.12:44

I'm in! For en super premie! <3

Likt og delt og spredd p hele nettet ;)

Carina // cdolsen1985@gmail.com

Stine

26.05.2014 kl.12:45

superfin blogg!

silje therese

26.05.2014 kl.12:46

h :-D krysser alt som kan krysses, dette er jammen luksus for en student og smbarnsmor :D

Tanja Helen

26.05.2014 kl.12:47

Har likt og delt :)

heimlund21@gmail.com

Sunniva Elvevold

26.05.2014 kl.12:48

Jeg er meed! Utrolig fin premie :D

Hanne Melsb

26.05.2014 kl.12:51

Hannemelsbo@hotmail.no

Krysser fingrer og tr !! 💕

Christina Brthen

26.05.2014 kl.12:57

Jeg er med!! Christinaj_braathen@outlook.com

Sara

26.05.2014 kl.13:04

sonel.kaur@hotmail.com

Hper jeg vinner

Monica :)

26.05.2014 kl.13:05

Jeg er med :) Likt og delt :)

thisisjustmylife@hotmail.no

Guro Lervik

26.05.2014 kl.13:08

N har jeg likt delt :) s for jeg bare hpe p vinne! Ha en fin dag videre June! :)

26.05.2014 kl.13:18

Likt og delt :)

mari_roevik@hotmail.com

Therese

26.05.2014 kl.13:20

Prver lykken 😊 Therese_refsnes@hotmail.com

Julie

26.05.2014 kl.13:23

Dette hadde jo vrt himmelen for en fattig student 😍

Julie - julieflinterud@hotmail.com

Cecilie Mathisen

26.05.2014 kl.13:24

Prver da :) aldri vunnet noe som helst!

Ceciliecelineelise.1@live.com

Delt og likt og alt

Silje Ustad

26.05.2014 kl.13:24

Da er jeg med i konkurransen :) Facebooksiden likt og inlegget er delt.

Mailadressen er: siljo_gu@hotmail.com

God sommer!

Beate Skomsy

26.05.2014 kl.13:39

Likt & delt 😃

Beate.skomsoy@yahoo.no

Hege

26.05.2014 kl.13:43

med :D

hege.valldal@hotmail.com

Maren

26.05.2014 kl.13:50

Jeg er med! HerreGUD for en premie!! Den hadde vrt knall n rett fr sommerferien! :-)

Ida

26.05.2014 kl.13:52

Herlig konkurranse :-)

idahalkjelsvik@msn.com

Caroline

26.05.2014 kl.13:57

Caroline.v.l@me.com

Johanne

26.05.2014 kl.14:10

johannethorvaldsen@hotmail.com

Ragnhild Furre

26.05.2014 kl.14:17

rakkemor95@hotmail.no

Mia

26.05.2014 kl.14:27

😍😍

Lene

26.05.2014 kl.14:31

Lenebalseth@hotmail.com

Sara

26.05.2014 kl.14:33

sarahelen_johnsen@hotmail.com

Kristina Naas

26.05.2014 kl.14:34

naaskristina@gmail.com :-D

Ingvild Srheim

26.05.2014 kl.15:07

Jeg er helt klart med, hihi:D

ingvild.priv@gmail.com

Annette

26.05.2014 kl.15:11

Jeg er med :-)

annetteheimland@hotmail.com

Julia ellingsen nakken

26.05.2014 kl.15:19

Julianakken@hotmail.com :)

Solveig Brdsnes

26.05.2014 kl.15:25

solveigbardsnes@hotmail.com :)

Guro

26.05.2014 kl.15:50

h, vil ha!! :D

guroberg@hotmail.no

Mia

26.05.2014 kl.15:50

mia.fstad@hotmail.com

Elsker bloggen din, du er s inspirerende❤️

26.05.2014 kl.15:56

Rikke899@hotmail.com

Eileen frostad

26.05.2014 kl.16:03

det ville vrt perfekt!

Eileenfrostad99@gmail.com

Lisa Marie

26.05.2014 kl.16:16

Lisa_marie_reistad@hotmail.com

Det hadde vrt fantastisk :)

Christina i London!

26.05.2014 kl.16:19

, denne m jeg vre med p! FOR en premie :) Krysser fingrene!

tha_christina@hotmail.com

Therese

26.05.2014 kl.16:34

Wow, for en bra premie! Jeg er med! ♥

Har likt og delt:)

therese_aaland@hotmail.com

Sara

26.05.2014 kl.16:34

Jeg er med! Krysser fingrene, ser jo S bra ut! :D

Majda

26.05.2014 kl.16:42

majdapasic@gmail.com

Fattig London-student som trenger pampering fr sommeren ;)

Dorte

26.05.2014 kl.16:46

Er det her man burde skrive: h, hper vinne! Fattig student og jeg er syk og alt det der ... :P

Jeg har bare rett og slett veldig lyst p den goodiebagen jeg...

Ha en flott dag, June! Kos deg i vrt fine nabolag, hilsen nabo :)

Julie

26.05.2014 kl.16:47

Jeg er med😁 dette ser veldig bra ut!

Juliebrixroed@gmail.com

sunniva isaksen

26.05.2014 kl.16:55

sunnivais@hotmail.com

Maren

26.05.2014 kl.16:58

mbbrekken@gmail.com

Marte

26.05.2014 kl.17:07

fr ikke delt p facebook :(..

marte.evja@hotmail.com

anneting

26.05.2014 kl.17:15

For ein flott goodiebag! EG har likt og delt og hpar p bli den heldige!! :0)

Emma

26.05.2014 kl.17:29

Likt og delt :)

emma_ne@hotmail.com

Juliane Holter

26.05.2014 kl.17:43

Gjort!

J_u_l_i_99@live.no

Maria

26.05.2014 kl.18:05

Jeg blir med :))

Maria_standal@hotmail.com

Fin blogg forresten (:

Hildegunn

26.05.2014 kl.19:32

hildegunn_saten@hotmail.com :)

Marion

26.05.2014 kl.19:44

Superbra premie! :)

marion_sh@hotmail.com

Veronica

26.05.2014 kl.19:51

veronica.doca@hotmail.com

CONVERY

26.05.2014 kl.19:51

Vilde Convery

gatos@live.no

vilde.convery@gmail.com

MalinGr.

26.05.2014 kl.19:53

Malin@x-71.com :D

Undis

26.05.2014 kl.20:00

Likt og delt 😊 og vinner jeg deler jeg med Cathrine og Charlotte .

undis67@me.com

Lisa Frostad

26.05.2014 kl.20:02

lisafrostad@hotmail.com

cathrine

26.05.2014 kl.20:36

likt og delt =)

cathrine1991@live.no

Cathrine

26.05.2014 kl.20:47

cathrine_12@hotmail.com

Tanja Marie Gjerde

26.05.2014 kl.20:52

h, s mye fint! Virkelig noe alle kunne trengt, men som ikke alltid passer inn p hybel/leilighet budsjettet mitt vertfall :)

Likt og delt, tanja_marie96@me.com

Amalie Vennesland

26.05.2014 kl.21:13

Det hadde vrt s gy om jeg hadde vunnet alt dette! s mye fint!

Silje Halland

26.05.2014 kl.21:47

h fiin premie! Er selvflgelig med:) silje.hall@gmail.com.

Mari Taklo

26.05.2014 kl.21:47

Likt og delt!

Lika bloggen din forresten, June :D

Mari_taklo@live.no

Celine

26.05.2014 kl.21:51

Likt og delt :-))

Sandra Wang

26.05.2014 kl.22:09

Sandrabergw@live.no

Ingrid Helene

26.05.2014 kl.22:27

Helene.haukanes@hotmail.com

Anna

26.05.2014 kl.23:13

Annakanavin@hotmail.no

Camilla Risnes

26.05.2014 kl.23:23

Jeg er med :D Hadde gjort seg med litt hjemmespa for en sliten smbarnsmor :) velalucamma@live.no

Nathalie

27.05.2014 kl.02:00

nattinight@live.no

Laila

27.05.2014 kl.02:40

Likt og delt :)

27.05.2014 kl.08:34

Selina_dk99@hotmail.com

Line HS

27.05.2014 kl.10:42

line_skage@hotmail.com

Ingrid N.

27.05.2014 kl.12:03

ingridnikolaiseen@hotmail.com :)

Amalie

27.05.2014 kl.13:25

amaliebh@hotmail.no :-)

Victoria

27.05.2014 kl.14:22

Kontakte meg heller p Facebook? Victoria gaulen?

Hvis ikke email:Victoriagaulen@hotmail.com

Likt og delt hper at eg vinner :))

Sondre Formo

27.05.2014 kl.15:08

Jeg kommenterte hos Erika, og nei - jeg trenger nok ikke denne premien.. men det hadde vrt kjempe koselig hvis jeg vant den, og fikk gitt den til kjresten min. Hun hadde bursdag forrige uke, det hadde vrt en fin presang gi..

Sondre-lindheim@hotmail.com

Mvh Sondre :))

Eva

27.05.2014 kl.15:33

likt og delt! :)

evakristine_93@live.com

Ida Bergheim

27.05.2014 kl.15:38

Bergheim-sofie@hotmail.com :)

Camilla Mortensen

27.05.2014 kl.15:41

camilla-97-mortensen@hotmail.com

Emilie

27.05.2014 kl.15:49

Likt og delt!

emilie.emilie@hotmail.com

byAnne

27.05.2014 kl.15:57

Likt og delt :)

love_burre@hotmail.com

Nadia Andresen-Stabben

27.05.2014 kl.16:03

Likt og delt!

nadiandresen@hotmail.com

27.05.2014 kl.16:04

Cesilie_08@hotmail.com

Likt og delt :)

Mjiaow

27.05.2014 kl.16:16

Det hadde virkelig vrt gy vinne ja :)

Har bde likt og delt :) Og mailadressen min str p "E-Post" :)

Elisabeth Taule

27.05.2014 kl.16:24

S utrolig bra premiee! Har bde likt siden og delt innlegget, s jeg er med! :-D

Epost: elis-ta@hotmail.com

Zainub

27.05.2014 kl.16:26

aslamzainub@gmail.com

heidi

27.05.2014 kl.16:27

Da har jeg liket og delt lenken! Hadde virkelig vrt en oppmuntring i eksamensperioden hvor jeg kunn sitter og leser om sykdomer og omtrent blir hypokonder og parranoid av alle sykdommene som finnes :P Hilsen Heidi :)

heidi_susanne_lundbye@hotmail.com

Gina

27.05.2014 kl.16:33

Da har jeg liket siden din og delt den

Her er min epost : Ginaxenbjerg@gmail.com

Kjempe fin blogg !

Fant inspirasjon ;-)

Lena

27.05.2014 kl.16:38

For en flott premie!

Bde likt og delt :)

Lena_Alter@hotmail.com

Maja Eklund

27.05.2014 kl.16:43

wow! kjempe lyst til vinne :D likt og delt :)

majsen-ek@hotmail.com

mariem al

27.05.2014 kl.16:50

lyst til vinne <3

har delt p facebook

mariembeliber@hotmail.no

thefashionablemom

27.05.2014 kl.17:01

Har delt og likt!

Viola

27.05.2014 kl.17:04

Likt og delt! :D

winuli@live.no

Maja Lovise

27.05.2014 kl.17:09

Maja-fre@hotmail.com

Martine

27.05.2014 kl.17:34

martine-cool@hotmail.com

kine

27.05.2014 kl.17:36

kinemoriggi@hotmail.com

Karoline

27.05.2014 kl.17:42

karoline4797@live.no

Stine Johnsen

27.05.2014 kl.17:51

stine96johnsen@hotmail.com

Trude

27.05.2014 kl.17:52

trude.olson@haugnett.no

Ida

27.05.2014 kl.19:37

Iesoroy@gmail.com

Hper jeg vinner😊 hadde vrt kjekt med en googiebag😊

Christine U

27.05.2014 kl.19:38

cfu194@hotmail.com

Torill

27.05.2014 kl.20:04

torill.hb@hotmail.com

henriette

27.05.2014 kl.20:18

aasgaard95@hotmail.com

Susanna

27.05.2014 kl.20:25

Likt siden din p facebook og delt dette blogginnlegget! :-)

susanna.tveit@sf-nett.no

Maiken

27.05.2014 kl.20:34

Maiken Holm, likt & delt!

epost: maho98@live.no

Helga Stenvik

27.05.2014 kl.20:58

:))))

helga-stenvik@hotmail.com

Frida

27.05.2014 kl.21:17

Likt og delt:))

fridasne@live.no

Fam Eriksen

27.05.2014 kl.21:26

:D

famsen_@hotmail.com

Synne Berg Farstad

27.05.2014 kl.21:43

Gjort alt 💪

Sbfarstad@hotmail.com

June Tanemsmo

27.05.2014 kl.22:14

Likt og delt ;)

june_teo69@hotmail.com

june

28.05.2014 kl.00:52

!!!

Johanne

28.05.2014 kl.13:37

:))

Tilla

28.05.2014 kl.13:37

Likt & Delt :)

tilla.f.h@hotmail.com

Krhild

28.05.2014 kl.13:45

Kaarhild98@gmail.com

:-)

Johanne

28.05.2014 kl.15:20

Johannesinepost@gmail.com

Krysser fingre og tr🙏 dette hadde jo vrt en perfekt start p sommeren😚

Sia strmsnes

28.05.2014 kl.16:52

siastromsnes98@hotmail.com

Helle

28.05.2014 kl.18:58

WOOOOOOW

hellehaugetun@Gmail.com

Tuva

28.05.2014 kl.19:08

Tuva2002@hotmail.no

theresekristina

28.05.2014 kl.19:34

U for ein fantastisk premie :D Ja takk!

therese_kristina@hotmail.com

Malin

28.05.2014 kl.20:24

🙏☺️👍

Nora

28.05.2014 kl.20:59

Kult

Martine

28.05.2014 kl.22:37

marty.k@hotmail.no

Ingvild

29.05.2014 kl.11:11

Krysser fingrene 🌸

ingvildrs@hotmail.com

Anette O. U

29.05.2014 kl.14:55

anetteouu@hotmail.com

Vilde Nesbakk

29.05.2014 kl.18:05

Vilde_nesbakk@hotmail.com

Malinn Reinertsen

29.05.2014 kl.22:18

Jeg er gjerne med! cxymalinn@gmail.com

29.05.2014 kl.23:12

Gjort:D

marioneikeset@hotmail.com

Lisa Leikanger

29.05.2014 kl.23:38

<3

EmelieSofie

30.05.2014 kl.01:34

h! Her var det mye fint! :)

emeliesofieb@gmail.com :)

Guro

30.05.2014 kl.20:20

M bare prve en gang til😍 spent er vell alle?

Iren M. Svensson

30.05.2014 kl.22:24

iren_m_svensson@hotmail.com

:)

eivor hgmo karlsen

30.05.2014 kl.23:06

Gud for en fantastisk premie!

eivor_hk@hotmail.com

ida karoline

01.06.2014 kl.17:34

prver lykken ;)

Ida_karoline@hotmail.no

Nora RM

02.06.2014 kl.13:54

😍😍 hper jeg vinner!

Nora RM

02.06.2014 kl.13:55

Nora_risa@hotmail.com👆

Ingrid N.

03.06.2014 kl.20:01

ingridnikolaiseen@hotmail.com

Guro Lervik

07.06.2014 kl.10:49

❤️Krysser fingrene fortsatt! Hper jeg vinner denne store pakken😍 *krysser fingrene*

Malene Lindset

07.06.2014 kl.12:55

Malenelin@hotmail.com

Victoria Olsen

07.06.2014 kl.12:59

Victoria.olsen@live.no

Malin Johansen

07.06.2014 kl.13:06

malinjstub@hotmail.no

Mariell

07.06.2014 kl.14:39

Jatakk! :) mariell_f@hotmail.com

Dorte

14.06.2014 kl.21:24

Jeg vant, JEG VANT ,!! 😃😃😃😃 jeg ble s glad!!

Skriv en ny kommentar

June Holm Hei! Jeg heter June Holm, er 23 r og utdannet tekstforfatter. Bor i Oslo, men er fra en liten bygd i Mre og Romsdal. P min blogg kan du lese om min hverdag, mote, skjnnhet, trening og kosthold. Kontakt: juneholm@hotmail.no



Sk i bloggen

Bloggdesign

hits Norske bloggerBloggist.no - Toppliste for bloggereBloggist.no - Toppliste for bloggereMatbloggtoppen